• تلفن0513-7132300
  • ایمیلmaxpipe96@gmail.com
  • آدرسمشهد بین چهارراه ابوطالب و کلاهدوز 47 پلاک 38
  • ساعتهای آزاد8صبح تا 9شب
مکث پایپ
  • تلفن0513-7132300
  • ایمیلmaxpipe96@gmail.com
  • آدرسمشهد بین چهارراه ابوطالب و کلاهدوز 47 پلاک 38
  • ساعتهای آزاد8صبح تا 9شب

فلاش تانک های تو کار و روکار چگونه کار میکنند با آنها آشنا شوید…!

فلاش تانک

برای اطلاع قیمت سنگ توالت فرنگی با ما تماس بگیرید.

فلاش تانک توکار چیست؟

انواع فلاش تانک یا همان سیفون یکی از ضروریترین تجهیزات بهداشتی در سرویس بهداشتی خانه ها به حساب می‌آید که به منظور تخلیه و شستشوی کاسه توالت فرنگی و ایرانی بعد از هر بار استفاده به کار می‌رود. فلاش تانک‌ها انواع مختلفی دارند. فلش تانک‌های توکار یکی از انواع مختلف فلاش تانک هستند که ساختار اصلی آن‌ها درون دیوار تعبیه می‌شود. این ساختار شامل مخزن آب، لوله انتقال آب به کاسه توالت و یک دکمه کنترلی است.

فلاش تانک‌های توکار چگونه کار می کنند؟

نحوه‌ی عملکرد فلاش تانک‌های توکار با فلاش تانک‌های روکار فرقی ندارد و هر دو نوع فلاش تانک ویژگی‌های مشابهی دارند. به طور کلی برای استفاده از فلاش تانک‌های توکار تنها به پنل کلید آن دسترسی داریم. این پنل تنها بخش از فلاش تانک است که به همراه سنگ توالت فرنگی یا زمینی دیده می‌شود. از طریق دکمه‌ی روی پنل می توانیم اقدام به کنترل و تخلیه آب مخزن فلاش تانک نماییم. به اینصورت که با فشردن این دکمه، آب از داخل مخزن با فشار زیاد خارج شده و فضولات کاسه توالت را به سمت چاه هدایت می کند. پس از تخلیه شدن آب داخل مخزن، مخزن برای استفاده دوباره شروع به پر شدن می کند.

در واقع تنها تفاوت فلاش تانک‌های روکار و توکار این است که ساختار اصلی فلاش تانک توکار در پشت دیوار سرویس بهداشتی مخفی بوده و فقط از طریق  پنل کوچکی که روی دیوار نصب می‌گردد کنترل می‌شوند.

جالب است بدانید که فلش تانک‌های توکار امروزی به صورت بهینه طراحی شده‌اند. به این معنی که عملکرد فلش تانک‌های توکار به گونه‌ای است که مصرف آب در آن‌ها به دو صورت ۳ لیتری و ۶ لیتری قابل استفاده است. بنابراین از این طریق به طور چشمگیری در مصرف آب صرفه‌ جویی می گردد.

1. فلاش تانک روکار

معرفی انواع فلاش تانک را با بررسی یک از آشناترین و در موارد زیادی بهترین فلاش تانک بازار شروع می‌کنیم: فلاش تانک روکار. شاید این مدل کمی از فضای سرویس بهداشتی شما را اشغال و در زمان مصرف سروصدا ایجاد کند، اما به دلیل اینکه روی دیوار نصب می‌شوند، در صورت نیاز بسیار ساده‌تر و با صرف هزینه کمتر می‌توان آن را تعمیر و یا تعویض کرد. اگر به دنبال قیمت فلاش تانک ارزان هستید، این مدل را مدنظر قرار دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *