• تلفن0513-7132300
 • ایمیلmaxpipe96@gmail.com
 • آدرسمشهد بین چهارراه ابوطالب و کلاهدوز 47 پلاک 38
 • ساعتهای آزاد8صبح تا 9شب
مکث پایپ
 • تلفن0513-7132300
 • ایمیلmaxpipe96@gmail.com
 • آدرسمشهد بین چهارراه ابوطالب و کلاهدوز 47 پلاک 38
 • ساعتهای آزاد8صبح تا 9شب

وال هنگ چیست و چه مزایایی دارد؟

وال هنگ

برای اطلاع قیمت سنگ توالت فرنگی با ما تماس بگیرید.

مزایای تجهیزات وال هنگ

 • استفاده بیشتر از فضای سرویس بهداشتی

تجهیزات وال هنگ به دیوار اتصال داده می شوند، پایه ندارند، لوله کشی آب سرد و گرم و یا لوله کشی فاضلاب رو کار ندارند، فلاش تانک ها و تجهیزات جانبی آنها در درون دیوار کار می شود، ابعاد و اندازه های مختلفی دارند و … که این موضوع باعث می شود تا از فضای موجود در سرویس بهداشتی نهایت استفاده بشود.

وقتی اقدام به نصب توالت فرنگی معمولی می کنید این توالت دارای پایه، فلاش تانک، شیر پرکن و شیلنگ حصیری است که تماما فضایی را به همراه کاسه توالت به خود اختصاص داده اند.

ولی وقتی به جای آنها اقدام به نصب توالت فرنگی وال هنگ شود نه تنها پایه و فلاش تانک به درون دیوار انتقال داده می شود بلکه نمایی که شیر پرکن و شیلنگ در توالت ایجاد کرده اند هم حذف می شود.

این مورد را باید به تمام انواع تجهیزات وال هنگ دیگر نیز تعمیم داد.

تصور کنید که با حذف دو فلاش تانک توالت ایرانی و خارجی، پایه روشویی، لوله کشی روکار آب گرم و سرد، اتصالات رو کار مربوط به نصب شیرآلات و … چقدر فضای داخلی توالت و یا سرویس بهداشتی بازتر می شود و از هر یک از این مناطق می توانید برای مقاصد دیگر استفاده کنید.

 • امکان نظافت راحت تر

وقتی اضافات در سرویس بهداشتی حذف شود در واقع شما اقدام به حذف نقاط کور درون سرویس بهداشتی کرده اید.

منظور اینکه زیر پایه ها، پشت پایه ها، پشت فلاش تانک ها و … دیگر وجود ندارند و همین موضوع باعث می شود که نظافت شما در سرویس بهداشتی خیلی راحت تر و تمیزتر انجام شود.

ضمن اینکه تمیز کردن زیر لوله های روکار، پشت فلاش تانک ها و توالت فرنگی و پایه روشویی به مراتب کاری دشوارتر است تا نظافت سایر نقاط سرویس بهداشتی.

صرف نظر از این شرایط آسوده تر باید این نکته را هم افزود که برخی از تجهیزات وال هنگ مانند توالت فرنگی وال هنگ به دلیل ساختار بهبود یافته ای که دارند شرایط شستشو و بهداشتی بهتری دارند.

 • طراحی و ایجاد نمای بهتر در سرویس بهداشتی

در این خصوص در مقاله ضوابط طراحی سرویس بهداشتی خانگی توضیحات بسیار خوب و تاثیر گذاری ارائه شد که اگر به این نکات توجه کنید خواهید توانست یک سرویس بهداشتی بسیار لوکس برای خود طراحی کنید.

در کل بر خلاف تجهیزات بهداشتی قبلی که حجم زیادی از فضا را برای اجرا نیاز داشتند در سرویس بهداشتی هایی که از تجهیزات وال هنگ استفاده می شود به دلیل اینکه ابعاد و حجم کمتری این تجهیزات نیاز دارند دست طراحان داخلی بسیار بازتر خواهد بود و می توانند به راحتی طرح های مختلفی را برای پیاده سازی بهترین نما و دکوراسیون سرویس بهداشتی ارائه نمایند.

9 نظر برای “وال هنگ چیست و چه مزایایی دارد؟

 1. I genuinely enjoy studying on this website, it has great articles. “Beware lest in your anxiety to avoid war you obtain a master.” by Demosthenes. Franny Seymour Ferde

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *